Slajd 1
Dochodzenie odszkodowań    Pomoc prawna    Zastępstwo procesowe

Usługi

Dochodzenie odszkodowań

Działamy w przejrzysty sposób. Podpisując umowę zlecenia dochodzenia odszkodowania, nasza firma zobowiązuje się do działania w Państwa imieniu bez pobierania żadnej opłaty wstępnej. Nie ma znaczenia czy sprawa jest skomplikowana, czy nie - to od naszej determinacji i wyników działania zależy wysokość naszego zarobku.

Oczywiście nie pracujemy za darmo. Jednak wynagrodzenie prowizyjne motywuje nas do zwiększonego wysiłku i pracy w celu osiągnięcia satysfakcjonującego poziomu odszkodowania. Nasze wynagrodzenie wynosi od 15% do 25% brutto wysokości uzyskanych świadczeń odszkodowawczych. Ponadto, dla każdego jesteśmy gotowi przygotować specjalną ofertę.

Pojazdy zastępcze

Bezpłatnie użyczymy pojazd zastępczy poszkodowanemu. Rozliczenie następuje z OC sprawcy i na poszkodowanym nie ciążą żadne obowiązki w dochodzeniu zaplaty za wynajęty pojazd. Żadnych opłat zabezpieczających, kaucji, itp.

Zastępstwo procesowe

Spełniając oczekiwania Klientów, którzy zwracają się do nas z przeróżnymi problemami życia prywatnego czy też zawodowego, rozwiązujemy wszystkie "trudne" sprawy. Dla osób nie mających doświadczenia, zaciętości, czy też wiedzy jaką trzeba wykazać się przy ich rozwiązywaniu, zaangażowanie CELEM jest najlepszą decyzją. CELEM wielokrotnie uchroniło Klienta przed długotrwałym i kosztownym postępowaniem sądowym. W rzadkich przypadkach, gdy nie dojdzie do polubownego zakończenia sporu - zawarcia ugody, do gry wkraczają współpracujące z nami kancelarie adwokackie i radców prawnych, specjalizujące się w następujących dziedzinach:

Rzeczoznawstwo motoryzacyjne

Dzięki stałej współpracy z biegłymi sądowymi techniki samochodowej i ruchu drogowego, wykazujemy firmom ubezpieczeniowym faktyczne straty, realny koszt naprawy pojazdu czy też ubytek wartości handlowej pojazdu. Wśród usług oferowanych przez współpracujących z nami rzeczoznawców są również rekonstrukcje przebiegu wypadków drogowych.

 

Kontakt

Biuro Szczecin

Działamy na terenie całego kraju.

Telefony

Ciekawe linki

Co na blogu?

Facebook

Copyright © 2015   Celem Wojciech Bierdziński